Onze scholen en kindcentra voor onderwijs en kinderopvang

Assen
 

Kindcentrum De Regenboog
Tuinstraat 5b - 9404 KK Assen
Tel. 0592 - 316723
E-mail: deregenboog@ckcdrenthe.nl
Website: www.regenboogassen.nl
Directeur: Annemiek de Vries (06 – 34022958)

Kindcentrum Het Krijt
Schoolstraat 29 - 9408 MB Assen
Tel. 0592 - 460370
E-mail onderwijs: hetkrijt@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.krijt@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbshetkrijt.nl
Directeur: Yco Huizinga (-)

Kindcentrum De Kloostertuin
De Boomgaard 1 - 9408 JA Assen (Jenaplan afdeling)
Tel. 0592 – 350303
Aletta Jacobsweg 84 - 9408 AM Assen (Leonardo afdeling)
Tel. 06-11525124 
E-mail onderwijs: dekloostertuin@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.kloostertuin@ckcdrenthe.nl
Website: www.dekloostertuin.nl
Directeur: Dennis Assink (06 – 5492 7232)

Kindcentrum Het Octaaf
Witterhoofdweg 1c - 9405 HX Assen
Tel. 0592 - 351506 
Email onderwijs: hetoctaaf@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.octaaf@ckcdrenthe.nl
Website: www.octaafassen.nl 
Directeur: Elizabeth Kraster (06 – 18634514)

Kindcentrum De Lichtbaak
Amstelstraat 14b - 9406 TH Assen
Tel. 0592 - 354150
E-mail onderwijs: delichtbaak@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.lichtbaak@ckcdrenthe.nl
Website: www.delichtbaak.nl
Directeur: Petra Oldenbeuving (-)

Kindcentrum De Scharmhof
Scharmbarg 1 - 9407 EA Assen
Tel. 0592 - 343800
E-mail onderwijs: descharmhof@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.scharmhof@ckcdrenthe.nl
Website: www.scharmhof.nl
Directeur: Saskia Prakken (06 – 20812147)

Kindcentrum De Borg
Dusselheugte 13 - 9403 GN Assen
Tel. 0592 - 370203
E-mail onderwijs: deborg@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.borg@ckcdrenthe.nl  
Website: www.basisschooldeborg.nl
Directeur: Annemieke Westra (-)

Christelijk Kindcentrum Het Kompas
Einthovenstraat 26 - 9402 CB Assen
Tel. 0592 - 354234
E-mail onderwijs: hetkompas.assen@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.kompas@ckcdrenthe.nl
Website: www.kompasassen.nl
Directeur: Ellen Sonnemans (06 – 11299522)

Kindcentrum De Boei (voor speciaal basisonderwijs)
Wethouder Bergerweg 2a - 9406 XP Assen
Tel. 0592 - 353403
E-mail: deboei@ckcdrenthe.nl
Website: www.ssbodeboei.nl
Directeur: Ria Ton (06 – 20664334)

Beilen

Kindcentrum Beatrix
Sportlaan 10 - Postbus 147 - 9410 AC Beilen
Tel. 0593 - 522718
Tel kinderopvang: 06 – 43740689
E-mail onderwijs: prinsesbeatrix@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.beatrix@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsprinsesbeatrix.nl
Directeur: Hilbert Kiers (-)

 

Christelijk Dalton Kindcentrum De Eshorst
Esweg 106, Postbus 108 - 9410 AC Beilen
Tel. 0593 - 523159
Tel kinderopvang 06 – 24367988, BSO 06 – 81186401
E-mail onderwijs: deeshorst@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.eshorst@ckcdrenthe.nl 
Website: www.eshorst.nl
Directeur: Klaas Hessels (06 – 46385256)

Borger

Christelijk Kindcentrum De Borgh
Molenstraat 3a - 9531 CH Borger
Tel. 0599 – 234254
E-mail: deborgh@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdeborgh.nl
Directeur: Koen Woltmeijer (06 – 57539466)

Bovensmilde

Dalton Kindcentrum De Wingerd
Floralaan 1a, Postbus 12 - 9420 AA Bovensmilde
Tel. 0592 - 412991
Tel kinderopvang: 06 – 27023528
E-mail onderwijs: dewingerd@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.kiem@ckcdrenthe.nl
www.cbsdewingerd.nl
Directeur: Henny Janssens (-)

Drijber

Kindcentrum Drijber
Nijenkamp 29 - 9419 TM Drijber
Tel. 0593 - 562543
E-mail onderwijs: drijber@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.drijber@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdrijber.nl
Directeur: Pieter de Roest (06 – 25252245)

Eelderwolde

CKC De Rietzanger
Borchsingel 39 - 9766 PP Eelderwolde
Tel. 050 – 2053399
E-mail: derietzanger@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsderietzanger.nl
Directeur: Petra van de Pauvort (06 – 29289776)

Gasselternijveen

Dalton Kindcentrum ’t Kompas
Ceresstraat 6 - 9514 CA Gasselternijveen
Tel. 0599 - 512734
E-mail: kompas@ckcdrenthe.nl
Website: www.cdskompas.nl
Directeur: Rob van den Berg (06 – 21832747)

Gieten

Kindcentrum De Marke
Weegbree 21
Postbus 120 - 9460 AC Gieten
Tel. 0592 - 263113
E-mail: demarke@ckcdrenthe.nl
Website: www.demarkegieten.nl
Directeur: Gerjan Peeneman (06 – 34921625)

Hoogersmilde

Dalton Kindcentrum De Vaart
Prof. Dr. Obbinkstraat 3b - 9423 PR Hoogersmilde
Tel. 0592 - 459055 
Tel kinderopvang: 06-11523247
E-mail onderwijs: devaart@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.grift@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdevaart.nl
Directeur: Marike Vast (-)

Nieuw-Buinen

Kindcentrum De Klister
Noorderdiep 123 - 9521 BC Nieuw-Buinen
Tel. 0599 – 613864
E-mail: deklister@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdeklister.nl
Directeur: Gijs Westenberg (06 – 17788099)

CKC School 59
Zuiderdiep 159 - 9521 AD Nieuw-Buinen
Tel. 0599 – 21 23 21
E-mail: school59@ckcdrenthe.nl
Website: www.school59.nl
Directeur: Pauline Bokhorst (-)

Paterswolde

Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool
Brinkhovenlaan 3b - 9765 BH Paterswolde
Tel. 050 – 3093854
E-mail: mensoalting@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbs-mensoalting.nl
Directeur: Menno Luiks (06 – 30280001)

Smilde

Kindcentrum De Schutkampen
Prins Hendrikstraat 2 - 9422 GJ Smilde
Tel. 0592 - 414010
Tel kinderopvang: 06 – 29217567 
E-mail onderwijs: deschutkampen@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.schutkampen@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdeschutkampen.nl
Directeur: Bas Guchelaar (06 – 47905048)

Tweede Exloërmond

Kindcentrum De Wegwijzer
Harm Tiesingstraat 74 - 9571 AZ Tweede Exloërmond
Tel. 0599 – 671206
E-mail: dewegwijzer@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdewegwijzer.com
Directeur: Miranda Tonkens (06 – 29122377)

Valthermond

Christelijk Kindcentrum Rehoboth
Rooilaan 154 - 7876 GW Valthermond
Tel. 0599 – 662367
E-mail: rehoboth@ckcdrenthe.nl
Website: www.rehoboth-school.nl
Directeur: Marijke Kardol (06 – 23891276)

Veenhuizen

Kindcentrum SPEEL en LEER (samenwerkingsschool)
Ir. Mentropweg 72 - 9341 AT Veenhuizen
Tel. 0592 - 388355
E-mail: speelenleer@ckcdrenthe.nl
Website: www.kindcentrumspeelenleer.nl
Directeur: Aukje Oldenkamp (06 – 12949502)

Samenwerkingsschool de Schans
Norgerweg 18 - 9342 PH Een
Tel. 0592 - 656308
E-mail: info@swsdeschans.nl
Website: www.swsdeschans.nl

Vries

Kindcentrum De Holtenhoek
Holtenweg 5 - 9481 CN Vries
Tel. 0592 – 541644
E-mail: deholtenhoek@ckcdrenthe.nl
Website: www.deholtenhoek.nl
Directeur: Marlies Bisschop (-)

Westerbork

Kindcentrum De Wegwijzer
Homaat 2 - Postbus 44 - 9430 AA Westerbork
Tel. 0593 - 331305 
E-mail: dewegwijzer.westerbork@ckcdrenthe.nl
Website: www.wegwijzer-westerbork.nl
Directeur: Cobi Lakerveld-Gernaat (-)

Zuidlaren

Dalton Kindcentrum Jonglaren
Ludinge 6 - 9471 JD Zuidlaren
Tel. 050 – 4092079
E-mail: jonglaren@ckcdrenthe.nl
Website: www.jonglaren.nl
Directeur: Mariëlle Tenhage (06 – 43422523)

Kindcentrum De Tol
De Hilde 1 - 9472 WH Zuidlaren
Tel. 050 – 4091804
E-mail onderwijs: detol@ckcdrenthe.nl
E-mail kinderopvang: kinderopvang.tol@ckcdrenthe.nl
Website: www.cbsdetol.nl
Directeur: Tineke Dolfing (06 – 12821397)

Christelijk Kindcentrum Het Stroomdal
Esdoornlaan 1 - 9471 SH Zuidlaren
Tel. 050 – 4093170
E-mail: hetstroomdal@ckcdrenthe.nl
Website: www.stroomdal.nl
Directeur: Hilleke Postma